Genel Başkandan Mesaj
MHP Web Sitesi
Seçim Bildirgesi
   
 
 
 
 
 
 
   

FOTOĞRAF ALBÜMÜMHP'den Keçiören Çıkarması
Milliyetçi Hareket Partisi tarafından Keçiören Gazino'da düzenlenen açık hava toplantısı Keçiörenlilerin gösterdikleri ilgiyle büyük bir mitinge dönüştü. 15 bin civarında insanın katıldığı tespit edilen mitingde MHP Keçiören Belediye Başkanı Adayı Şükrü Şahin, MHP Ankara Milletvekili Deniz Bölükbaşı, MHP Ankara İl Başkanı Ömer Demirel ve MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mansur Yavaş birer konuşma yaptılar.
22.03.2009
Kızılcahamamlılar ve Çamlıdereliler Şükrü Şahin'le Buluştu
Keçiören'de yaşayan Kızılcahamamlılar ve Çamlıdereliler, MHP Keçiören Belediye Başkanı Adayı Şükrü Şahin ile buluştu. Şahin, toplantıda kendisini Kızılcahamamlıların eniştesi olarak gördüğünü söyledi.
22.03.2009
Şükrü Şahin, Etlik Koşuyolu'nda Keçiörenlileri Selamladı
Milliyetçi Hareket Partisi Keçiören Belediye Başkanı Adayı Şükrü Şahin, Etlik Koşuyolu'nda vatandaşları selamladı.
21.03.2009
MHP'li Şahin Yeşilöz'de Pazar Yerini ve Esnafı Ziyaret Etti
Milliyetçi Hareket Partisi Keçiören Belediye Başkanı Adayı Yeşilöz semtinde pazar yerini ve esnafları ziyaret etti. Vatandaşlarla sohbet eden Şahin, gösterilen ilgiden çok memnun olduğunu söyledi.
20.03.2009
Şahin, Keçiörenlilere Radyo Karadeniz'den Seslendi
Seçim kampanyası kapsamında Radyo Karadeniz'i ziyaret eden MHP Keçiören Belediye Başkanı Adayı Şükrü Şahin, Karadenizli hemşehrilerimizin sorularını cevapladı.
20.03.2009
YDS
MHP Keçiören Belediye Başkanı Adayı Şükrü Şahin, YDS firmasını ziyaret etti.
19.03.2009
Engellilere Hediye
MHP Keçiören Belediye Başkanı Adayı Şükrü Şahin, Dünya Engelliler Vakfı Genel Merkezi'nde engelli kardeşlerimize tekerlekli sandalye ve akülü araba hediye etti.
19.03.2009
MHP'liler Üçler Düğün Salonu'nda Toplandı
Keçiören'deki ülkücüler, Üçler Düğün Salonu'nda toplandılar. Toplantının başlangıcında elim bir şekilde yitirdiğimiz Yüksel Aydın Kur'an-ı Kerim okundu, dua edildi. Bütün ülkücülerin gözyaşlarına boğulduğu toplantıda MHP Ankara İl Başkanı Ömer Demirel ve MHP Keçiören Belediye Başkan Adayı Şükrü Şahin birer konuşma yaptı.
19.03.2009
MHP Keçiören'den İncirli ve Basınevleri'ne Özel Çalışma
Seçimlere az bir zaman kalması sebebiyle çalışmalarını yoğunlaştıran MHP Keçiören Teşkilatı, İncirli ve Basınevleri'nde özel bir çalışma başlattı. Seçimlere kadar 300 Mansur Yavaş ve Şükrü Şahin gönüllüsü, saha çalışmalarını bu iki bölgede yoğunlaştıracak. Bugün gönüllülerimiz kar altında İncirli ve Basınevleri sakinlerine adaylarımızı tanıttı
19.03.2009
TSYD Basın Toplantısı
Türkiye Spor Yazarları Derneği'nde bir basın toplantısı düzenleyen MHP Keçiören Belediye Başkanı Adayı Şükrü Şahin, sporla ilgili projelerini anlattı.
19.03.2009
1234